Categories
 
 
 
 
 

Pneumatic Magnets

Pneumatic Magnet MRP-46

Pneumatic Magnet MRP-46

Pneumaticky riadený neodymový permanentný magnet
Manufacturer:IXTUR
SKU:1468
Availability
Usually ships in: On demand
Your price: Ask for Pricing
seller_img
You need help? Contact our specialists
Martin Krechac (EN) B
GSM: +421 901 901 708
Tel.: +421 32 2851 322
E-mail: systemy@selos.sk

Description

Ixtur MRP-46 je pneumaticky riadený neodymový permanentný magnet, ktorý má dobrý pomer veľkosti / uchopovacej sily a nízky zvyškový magnetizmus. Kompaktná veľkosť v kombinácii s vysokou uchopovacou silou ich robí univerzálnymi pre rôzne aplikácie vrátane: zdvíhačov, uchopovačov, príslušenstva, automatizácie výroby, robotických riešení, nástrojov na konci rúk atď.

MRP-46 je schopný manipulovať tak s okrúhlymi, ako aj s plochými časťami, čo je zvyčajne problematické pre magnetické uchopovače.

Magnety Ixtur nemenia svoj magnetický stav, ak dôjde k strate stlačeného vzduchu - napr. v prípade poškodenia hadice alebo kompresora. Táto vlastnosť poskytuje spoľahlivosť a bezpečnosť pri manipulácii s materiálom.

Na rozdiel od riešení na vákuové zdvíhanie, Ixtur MRP-46 spracováva aj perforovaný materiál. Magnet spotrebúva podstatne menej vzduchu ako vákuové uchopovače, pretože stlačený vzduch sa používa iba na zapnutie a vypnutie magnetu. MRP-46 je schopný manipulovať s pevným a perforovaným materiálom, plochými a okrúhlymi časťami, vyrobenými z ocele alebo liatiny.

Add new comment:

...

Add reply to comment:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Full (Desktop) version